Caparol Carbosol

78,42 195,83  bez dph

Silikónová Fasádna na báze silikónových živíc využivajúca nanotechnológiu, je plnená uhlíkovými vláknami. Zaisťuje optimálnu ochranu pre fasády a dlhodobo čistý povrch.

Vlastnosti: Mimoriadna ochrana proti vplyvom poveternosti, vysoka vodoopudivosť, odoláva znečisteniu, usadzovaniu plesní, rias a tvorbe trhlín v povrchovej vrstve.

Katalógové číslo: bfh011.1 Kategória:

Popis

Vďaka novo vyvinutým kombináciám spojív SilAcryl-silikón a nanoštruktúre pigmentov/plnív sa podarilo minimalizovať špinenie náteru. CarboSol je vystužený jemnými uhlíkovými vláknami, extrémne odpudzuje dažďovú vodu a je paropriepustný. Tato kombinácia zaručuje dlhodobo bezchybný vzhľad veľmi dlhú životnosť fasády.

Fasádna farba CarboSol je vhodná ako obnovujúci náter pôvodných silikátových náterov, na disperznej a silikónovej omietky a ako finálny náter pre zatepľovacie systémy (ETICS).

Pre matný povrch minerálneho charakteru je vhodná také pre renováciu fasád historických stavieb.h. Rozptýlené uhlíkové vlákna zaisťujú zvýšenú mechanickú odolnosť povrchu a zabraňujú tvorbe trhlín.

Spotreba: 0,4 – 0,7kg /m2 v 2 vrstvách

Balenie: 7kg, 22 kg

Viac informácií o produkte nájdete v Technickom liste.

 

Ďalšie informácie

Hmotnosť 25 kg
farba

Biela, RAL, vzorkovník 3D plus system

liter

22, 7