Premium Color

51,79 120,00  bez dph

Pre farebné nátery stien a stropov vo vnútorných priestoroch, podrobených zvýšenému namáhaniu. PremiumColor vytvára ušľachtilo matný povrch s mimoriadnou brilantnosťou farebného odtieňa a zmenšuje písací efekt pri silných farebných odtieňoch.  Určená len pre tónovanie farebných náterov .

tech.list

Katalógové číslo: 821244 Kategória:

Popis

Vlastnosti

  • riediteľná vodou, ekologická farba bez zápachu
  • s vynikajúcou schopnosťou oprav
  • minimalizuje emisie a neobsahuje rozpúšťadla
  • zmenšuje písací efekt
  • vysoko robustný povrch
  • intenzívna brilantnosť farebných odtieňov
  • odolná voči vodou rozpustným dezinfekčným a čistiacim prostriedkom

Materiálový základ

Transparentná Disperzia plastu podľa STN 55945

tónovateľná do požadovaného odtieňa.

Balenie/veľkosti balenia

4,7 l a 11,75 l

Farebné odtiene

ColorExpress
PremiumColor je k dostaniu výhradne ako základný materiál a je nutné ho pred úpravou na požadovaný farebný odtieň strojovo tónovať pomocou systému ColorExpress. Pri odbere 100 litrov a viac v jednom farebnom odtieni a zákazke na želanie je možné aj tónované dodanie tovaru zo závodu. Aby bolo možné rozpoznať prípadné chyby farebného tónovania, skontrolujte pred spracovaním presnosť farebného odtieňa. Na súvislých stenách použite len farebné odtiene jedného vyhotovenia (šarže).
Pri použití slabo krycích farebných odtieňov ako je červená, oranžová, žltá, odporúčame vykonať základný náter adhéznou základnou farbou Caparol vo vhodnom odtieni základnej farby. Príslušné farebné odtiene základných farieb sú k dostaniu v oddeleniach tónovanie farieb ColorExpress. Na záver je možné vykonať dočasný a konečný náter pomocou PremiumColor v príslušnom farebnom odtieni.

Stupeň lesku

Matná (podľa ČSN EN 13 300).

Ďalšie informácie

Hmotnosť -
kg

, ,

farba

RAL, vzorkovník 3D plus system