Dekoračné techniky – tech. informácie – návody

CapaGold

                                                                                                    

            Capagold  - CapaSilber

                        PDF

Popis produktu: Hodvábne matná akrylátová farba so zlatým alebo strieborným metalickým efektom na použitie v exteriéri i v interiéri. Odolná voči poveternostným vplyvom, rýchlo zasychá. Ide o čistý prírodný zlatý odtieň. Na malých plochách ju možno použiť i na kontaktné tepelno izolačné systémy.

Spotreba: 100 - 150 ml na m2/jedna vrstva

Balenie: 2,5 a 5 lit           ESHOP

 

STUCCO DECOR di LUCE

                                 PDF

Popis produktu : Nová stierková hmota na vysoko lesklé povrchy v interiéri. Stierková hmota na disperznej báze na vytváranie vysoko lesklých povrchov v interiéri. Možno ju spracovávať mnohými spôsobmi a stvárniť do mnohých podôb fantázie a vkusu zákazníka. Povrch je vysoko odolný voči poškodeniu a znečisteniu.

Vlastnosti: Riediteľná vodou, bez obsahu rozpúšťadieľ, polotransparentná, vysoko lesklá bez dodatočných vrstiev, hospodárne a isté spracovanie, tónovateľná na ColorExpress zariadení, dobre čistiteľná, vysoko difúzna a vysoko sorpčná.

Tónovanie: vzorkovník farieb, ColorExpress

Spotreba: 0,16-0,18ml na m2

Balenie: 2,5 a 5 lit                        ESHOP

                  Arte Twin 

                                PDF

Vlastnosti produktu: Základný tmel v systéme Arte Twin. Tmel na disperznej báze s bielymi vločkami na dekoratívne úpravy stien v interiéri. Nanáša sa vo viacerých farebných odtieňoch v jednom kroku. 

Dekoratívna technika Arte Twin je určená do všetkých interiérov, ktoré majú mimoriadny význam a ktoré reprezentujú majiteľa. Môže ísť o reprezentačné priestory firiem a úradov, reštaurácie a hotely, alebo súkromné priestory. Dekoratívna technika Arte Twin pre všetky tieto účely ponúka jedinečnú, mimoriadnu optiku, ktorú je možné dosiahnuť za primeranú cenu.

Vlastnosti: efektná stierková technika, elegantná povrchová úprava, vodou rieditelné, bez obsahu rozpúšťadieľ.

Tónovanie : áno, Colorexpress

Spotreba: podľa použitia

Balenie: 5 lit       ESHOP

                               Arte Lasur

                            PDF

Popis produktu: Lazúra na akrylátovej báze s bielymi vločkami pripravená naokamžité použitie. Špeciálne vyvinutá a vysoko atraktívna, hospodárna lazúra na vnútorné použitie na hladkých a ľahko štruktúrovaných podkladoch. Vhodná do reprezentatívnych priestorov ,pre náročnejší vzhľad vnútorných priestorov.

Vlastnosti: Trieda oteru 2. podľa STN EN13300. Bez rozpúšťadiel, čistiteľná vodou a neutrálnymi čistiacimi prostriedkami(po cca 20 dňoch). Vodou riediteľná, ekologická bez zápachu.

Tónovanie: áno, color express

Spotreba: 0,25 lit / m2, 2 vrstvy

Balenie: 2,5 a 5 lit.          ESHOP

 

 

 

 

             Stucco Satinato


 

 

 

 

                       

                     PDF

Popis produktu: Jemná stierková hmota na báze akrylových živíc v matnom prevedení. Veľmi dobre sa spracováva, nanašaním na podklad použite hladítko alebo špachtľu. Nanášajte minimálne v dvoch vrstvách pre dokonale doladený finálny povrch. Vhodné na vytvorenie exkluzívnych priestorov, rôznorodosť spôsobu aplikácie Vám umožňuje vytvoriť originálne ručne spracované dielo.

Vlastnosti: Ľahko sa aplikuje, má autentický vzhľad, intenzívny farebný odtieň, trieda oteru 2 podľa STN EN 13300

Tónovanie: áno, color express

Spotreba: 80 - 100 ml na m2 v 1 vrstve

Balenia: 2,5 a 5 lit          ESHOP

TAPETY FantasticFleece a Capaver 

                                                                                                                           PDF

FantasticFleece sú  sklotextilné tapety vyrábané z prírodných surovín. Možno zvoliť medzi vzormi z keramického piesku, alebo špeciálnou nasiakavosť regulujúcou potlačou. Materiály s trvalou hodnotou.

Zvláštnosť:
Špeciálne impregnovaná zadná strana a jemne natretá predná strana umožňuje dosiahnúť pri nátere tónovanou lazúrou rafinovanú, jemnú hru odtieňov, ktorú je v bežných prípadoch možno docieliť iba viacvrstvovou technikou. Vďaka štruktúre z kremenného piesku pri vzoroch Tira a Lino možno dosiahnúť hry svetla a tieňa, matu a lesku.

Vlastnosti: Viacfarebná optika povrchu po lazúrovacom náteri, možno ich renovovať jednoduchým náterom, nebobtná, odolná voči biologickému poškodeniu, tvarovo a rozmerovo stála. Prekrýva drobne trhliny v podklade. Vhodné aj pre použite v ťažšie namáhaných priestoroch ako sú chodby, schodištia. Výborná aj vzhľadom na vysokú žiaruvzdornosť.(1400°)

Balenie: 13 a 25 m

Pozrite si katalóg v PDF formáte a inšpirujte sa

CAPAVER katalóg

Translate »